„Strateegiline partner info haldamisel.”

S.Y.B. Estonia OÜ (varem Sybase Solutions Estonia OÜ) on kaasaegsete infohalduse ja mobiilsete ärilahenduste tarkvara tarnimisega tegelev ettevõte.

Meie edu põhineb  kindlatel põhimõtetel, klientide poolt kõrgelt hinnatud kompetentsusel ja suurepärasel klienditeenindusel. Meie klientideks on ettevõtted, kellel tuleb töödelda suuri infokoguseid ning teha seda efektiivselt, usaldusväärselt ja paindlikult. Peamiselt  on meie klientide seas esindatud finants-, tervishoiu- ja avalik sektor. 

Meie kliendireferentsi hulka kuuluvad Eesti Politsei, Tallink, SEB Pank, Swedbank, Eesti Post, Sotsiaalministeerium, Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus jt.

Meie lahendused põhinevad SAP-i Sybase tehnoloogial. SAP on maailma juhtivaid innovaatoreid infohalduse valdkonnas ning SAP-i tehnoloogial põhinevaid tooteid kasutavad paljud ettevõtted telekommunikatsiooni- ja finantssektorist, metsatööstusest ja avalikust sektorist nii Soomes, Eestis, Lätis kui ka Leedus.

Lisaks nõustamisele, tehnilisele toele ja koolitusteenuste osutamisele pakume ka valmistooteid. Ettevõtte peakorter on Helsingis, harukontorid asuvad Tallinnas, Riias ja Vilniuses.