Konsultatsioonid

S.Y.B. Estonia pakub ettevõtetele oma ärilahenduste juurutamiseks konsultatsiooniteenust.  Tänu pikaajalisele kogemusele suudame oma klientidele pakkuda kõige kaasaegsematel tehnoloogiatel põhinevaid lahendusi, aidates neil oma äri parimal võimalikul viisil kasvatada ja arendada.

Nõustamine

S.Y.B. Estonia konsultatsiooniüksus hoolitseb selle eest, et klientide kasu SAP Sybase tehnoloogiasse tehtud investeeringutelt oleks maksimaalne. Infohalduse valdkonna liidritena  võimaldame globaalsel tasandil ekspertnõustamist,  pakkudes teile tuge ärilahenduste jaoks vajaliku keskkonna kiirel juurutamisel ja tööprotsesside tõhustamisel – nii kontoris kui ka väljaspool kontorit.

Tootekonsultatsioonid

Esimeseks sammuks on lepingu sõlmimine tootespetsiifiliste konsultatsioonide läbiviimiseks, mis on abiks SAP Sybase toodete juurutamisel ja konfigureerimisel ning mis võib vajadusel sisaldada ka püsiva haldusteenuse osutamist. Meie konsultandid hoolitsevad vajaliku arhitektuuri loomise eest, tegelevad kõrgkäideldavuse hindamise, tõrkeotsingute ja jõudluse häälestamisega, tagades SAP Sybase lahenduste laitmatu toimimise. Lisaks pakume migreerimis- ja versioonide  uuendamise teenust.