Analüütika & Äriteave

Paljude tegevusalade, nagu finantsteenuste, telekommunikatsiooni, jaemüügi ja turu-uuringute ettevõtete juhtidele on äriteave määrava tähtsusega ressursiks. Ent hiiglaslikest, üha kasvavatest andmebaasidest info eraldamine ning selle vajalikul hetkel kasulikuks äriteabeks muutmine koormab tohutult tavapäraseid andmehaldussüsteeme.

Paljude samaaegsete kasutajate käivitatud keeruliste ad hoc päringute ja määratute andmehulkade korral võib selline koormus vähendada oluliselt töökiirust. Selle tagajärjel võivad teavet vajavad juhid ja eesliini töötajad seista silmitsi vastuvõetamatu aeglusega, mis takistab otsuste tegemist ning põhjustab lubamatuid riske ja probleeme teenuslepingutega.

SAP SYBASE'I ÄRITEABETARKVARALAHENDUSED

Et aidata oma klientidel neist probleemidest jagu saada, pakub SAP radikaalselt uuenduslikke ettevõtte analüüsi- ja andmeaidandusrakendusi, mille võimsus ja kiirus võimaldab klientidel kasulikule äriteabele ligi pääseda – isegi reaalajas.

OPERATIIVNE ÄRITEABETARKVARA

Operatiivse äriteabe saamiseks vajavad ettevõtted lahendusi, mis suudavad vastata alljärgnevatele andmeaidanduse ja analüüsialastele väljakutsetele:

  • teha lennult väljavõtteid paljudest reaalajaandmeallikatest
  • teisendada andmeid kasulikuks äriteabeks
  • teha sellest tulenev info kättesaadavaks neile, kes seda vajavad
  • töödelda hiiglaslikke andmehulki paljude samaaegsete kasutajate keerukate ad hoc päringute korral

SAP Sybase'i lahendused võimaldavad neist väljakutsetest jagu saada ning muuta operatiivse äriteabe reaalsuseks.